İBRAHİM KALIN LİMAN KİTAP KAHVE'DE!

Son kitabı “Barbar, Modern, Medeni” ile ayın en çok konuşulan yazarı İbrahim Kalın, Liman Kitap Kahve’de okuyucuları ile bir araya geldi. 

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Liman Kitap Kahve’de yeni kitabı "Barbar, Modern, Medeni"nin yanı sıra "Ben, Öteki ve Ötesi" ile "İslamofobi" kitaplarını imzaladı.

Son kitabının içeriğinden bahseden Kalın, “Kitap buluşmalarının yapılmasında fayda var. Yazar için okuyucuyla bu şekilde buluşmak da ayrıca keyif verici. Belki okuyucuların soracağı sorular olur, katkıları olur. Onlar bizi her zaman zenginleştiren katkılardır, unsurlardır. Bu manada çok kısa bile olsa, bir dakika bile olsa burada bir okuyucuyla sohbet etmek, birkaç konuyu konuşmak, fikir alışverişinde bulunmak keyif verici.” diye konuştu.


‘Türkiye’de kitap okunmuyor’ değerlendirmelerini doğru bulmadığını ifade eden Kalın, aksine 10 yıl, 15 yıl, 20 yıl öncesine göre daha fazla kitabın basılıp okunduğuna değindi.
“Türkiye'nin durumunun zannedildiğinden daha iyi olduğunu düşünüyorum.” diyerek sözlerini bitiren yazarımız, kendisini saatlerce bekleyen sevenleriyle yakından ilgilendi.

Yoğun katılım ile gerçekleşen imza etkinliğinde yüzlerce kitap imzalandı.