En Güzel Karne Armağanı Liman’da...

En Güzel Karne Armağanı Liman’da...
Eğitim ve öğretim yılının ilk dönemini geride bırakan çocuklar, yıl boyu gösterdikleri performansın sonucu olan karnelerine kavuşuyorlar. Karne hediyeleri ise çocukların en büyük mutluluklarından biri olarak hem başarının ödülü oluyor, hem de teşvik edici bir özellik taşıyor. 
 
Yarıyıl Tatilinde Liman Kitap Kahve’ye Gelmek İçin Sebebiniz Çok...
Şehrin kalbinde yer alan Liman, karne hediyesi seçimi için kitaptan müziğe, filmden elektronik ürünlere, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye kadar geniş bir yelpazede ürün barındırıyor. Dünya klasiklerinden günümüzün usta yazarlarının eserlerine, öykü kitaplarından eğitim kitaplarına kadar birçok türün bulunmasının yanında samimi ve sıcak bir ortam sunuyor. 
Alternatif olarak yarıyıl tatili boyunca yazar-okur buluşmaları, masal anlatma gibi etkinliklerde karne hediyesi olarak güzel seçenekler arasında. 
 
Liman Karne Hediyesi İndirimleri
Liman Kitap Kahve Yarıyıl tatilinde birbirinden güzel indirim ve etkinliklerle yüzünüzü güldürecek. Tüm kitaplarda Liman Kart, üyelerine %10 İndirim yanında +3 puan kazandırıyor. Çocuk kitaplarında ise %20 İndirim, +3 puan yarıyıl tatili boyunca Liman Kitap Kahve’de olacak.
 
Liman Kitap Kahve’de tatil çok keyifli geçecek!